| SheloveParis a întrebat:

as vrea sa-mi fac un tatuaj... ceva finut scris de mana din cam1- 2-3-4- cuvinte. Initial l-am vrut la incheietura, dar ma cam tem acolo poate pe spate la baza gatului, in fine. Oricum nu sunt decisa poate puteti sa-mi spuneti voi mai multe, exista efecte negative? Sauu durere e prea mare? Astept raspunsuri :*

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Fara muzica. De asemenea pune notiuni de gramatica de scriere a cuvintelor de pronuntie. Bafta!

| Elvina a răspuns (pentru Elvina):

Scuze de raspuns nu era pentru tine.