| AnonymousQ666 a întrebat:

As vrea sa scot serviciile de internet si televiziune de la Akta..deoarece nu imi place cum functioneaza mai nimic, si as vrea sa bag cu Romtelecom. Pot sa bag doar televiziunea si internetul? fara telefon? ..Pentru ca nu am mai fost cu ei imi dau cateva luni gratuite? Daca da...cate? Si dupa aceste luni cat voi plati? FUNDA!

2 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Salut. Este ceva promotie primele 6 luni platesti cu 50% mai putin, adica in jur de 33 lei, apoi platesti 65. Primesti net de 200 mb si minim 65 canale tv + telefonie gratis in retea

| osaraspundlatoateintrebarile a răspuns:

Da poti sa iei si fara telefon si eu am avut akta dar acum sunt pe romtelecom si este mult mai bine