| sergiumauri08 a întrebat:

Salut
Am internet prin romtelecom si descarc cu 600 e varza..si as vrea sa-l maresc, am contract pe 2 ani si mai sunt cateva luni pana ce se termina as putea sa maresc internetul acum sau cand se termina contractul?

3 răspunsuri:
| OmulTau a răspuns:

Trebuie sa astepti sa ti-se termine contractul si apoi il poti schimba...winking

| sergiumauri08 explică (pentru OmulTau):

Mersi dar eu nu mai stiu unde am pus foile cu contractu si nu stiu cand se termina nu stii cum pot face sa sun sau altceva sa vad cat timp mai e contractu? un nr gratis daca stii funda!

| OmulTau a răspuns:

Numere : 1930 poti incerca sa si mergi pana la ei, cu buletin ceva, si vezi... Daca nu, atunci SPOR LA CAUTAT... laughing