| Linnaaa a întrebat:

Buna :* As vrea sa slabesc( chiar daca altii nu ma considera grasa). Dar am o problema. In talie sunt foarteeeee foarteee mititica in schimb am fundul cam mare. Cam marisor. sad dintodeuana am avut problema asta. Stiti cumva ce as putea sa fac? Mi-ati fi de mare ajutor :*:*

3 răspunsuri:
| Wildie a răspuns:

Du-te si fa plimbari, misca-ti fundul pe minge(nu rade ca e adevarat!), incordeaza-l...

| NaaDiii a răspuns:

Ai putea sa iesi in timpul liber afara si sa faci putina miscare fizica... dupa cateva saptamana cred ca o sa se vada diferenta si ai putea sa mananci fructe si sa incerci sa mananci mai des dar putin (nu mult si de odatawinking ). Succes!:*

| Anonim_3964 a răspuns:

In fiecare seara fa un pic de miscare, acum depinde si cati ani ai tongue