| Cristal11 a întrebat:

Buna!

As vrea sa stiu ce se intampla daca cuplez 2 conturi de Youtube intr-unul.

Se adauga toate videourile in contul cuplat?

De exemplu daca am un cont cu bratarile prieteniei si unul cu un vlog, se adauga videourile cu bratarile prieteniei in ala cu vlogul?

Funda

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu ai cum sa "cuplezi" 2 conturi inca. Poti doar sa faci ceva de genul:
http://www.youtube.com/watch?v=xSI8jxdC0LI
Youtube lucreaza la asta...

| Cristal11 explică (pentru CM7YRE):

Si cand va fi gata?

| CM7YRE a răspuns (pentru Cristal11):

De unde pot sa stiu eu? Daca incepi ceva, sti sigur cand il termini? Nu e nici macar un termen, plus trebuie sa fi partener youtube pentru a beneficia de asta.

| Cristal11 explică (pentru CM7YRE):

Pai sunt partener youtube.