| MaiaMorgan a întrebat:

As vrea sa stiu daca: e cineva aici care se pricepe la țigări electronice, as vrea sa ii cumpar una iubitului meu si as avea nevoie de ajutor pentru că eu una nu ma prea pricep.

1 răspuns:
| B3HappyN0Worry a răspuns:

Bună. Îți recomand să cauți una de la 200 lei în sus dacă vrei ceva de calitate. Eu una îți recomand asta: https://m.emag.ro/......D6JMTFBBM/ E de o calitate superioară, bateria ține mult, capacitatea rezervorului e de 5 ml, are protecție la descărcare, scurt circuit, supra încărcare, și arată și mișto. Sunt sigură că l-ar încânta. Dacă e prima lui electronică, sfătuiește-l ca după ce o umple cu lichid, să lase țigara aproximativ o oră pentru a se îmbiba rezistența, că altfel se va arde bumbacul și țigara va deveni inutilizabilă. Baftă.