| mTw a întrebat:

Daca vreau sa-mi scot un tatuaj care ar fi procedurile si costurile? Pot ramane cicatrici?

1 răspuns:
| Bia_Bianca_2001 a răspuns:

Salut happy
Cel mai sigur poți scoate un tatuaj cu laserul, insa depinde de tatuaj. De culorile lui, de exemplu culorile inchise gen negru, albastru inchis etc ies mult mai uşor decat culorile deschise gen galben. Depinde si de profunzimea tatuajului, reliefarea lui, chiar si de culoarea pielii, marimea lui. Stii ce zicwinking Iti recomand totusi sa te duci la un specialist el iti va putea da mai multe detalii :*