| Aniela96 a întrebat:

As vrea sa trec direct la subiect...
Imi place de un baiat... Si acesta. Are prietena. Eu am fost impreuna cu el mai demult, si m-am despartit de el. Acum il vreau inapoi. Si nu stiu cum sa vorbesc cu el, poate nu ma place, poate imi va da cu flit.
El a aflat ca inca imi mai place de el. Vreau sa vorbesc cu el, sa ma impac cu el.

Răspuns Câştigător
| Ics a răspuns:

Daca Ati Stat mult impreuna poti sa incepi sa. l bagi in seama si sa. i aduci aminte de ceea ce sa intampalt ca ar fi totul frumos. o sa arate ca nu. i pasa... alintal cu vorbe dulci cum ii spuneai tu si o sa vezi ca sigur o sa o lase paia. Funda?

3 răspunsuri:
| c0okie a răspuns:

Buna! happy
daca a aflat ca inca il placi si nu a vorbit cu tine e un orgolios si jumatate... fa-ti curaj si intreaba-l de vorba, spune-i ce simti...
sper sa va impacati... Bafta! kiss

| CRM a răspuns:

Buna! daca are prietena.sh daca a aflat ca inca il mai placi si nu ti. a zis nimic. poate asteapta sa vb ca el s poate ai sa ai noroc si va impacati.

| Aniela96 explică:

Multumesc mult pentru. raspunsuri. Dar ar mai fi ceva. el are o rel cu acea fata de 8 luni... sad si se inteleg destul de bine. iar reactia lui cand a aflat ca inca il mai plac nu a fost niciuna. a tacut. nu stiu ce sa fac chiar tin la el.