| MmS_4429 a întrebat:

Sa trec direct la subiect.

Vreau sa fiu ca fosta prietena a unui prieten de al meu (stiu greu de inteles ) dar nu stiu daca el mai tine la ea ...si daca s-ar supara p mine

Stiu ca ei ii place de mine pentru ca ei au mai fost impreuna si s-au despartit si ea vroia sa fie ca mine, dar eu vroia ma o *** pe prietena ei. Dar nu stiu eu tin la ea si nu ma gandesc sa imi ba jc sau ceva...

Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Auzi?
si mie imi place sapca ta big grin :d

5 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Eu zic sa gasesti alta fata pentru ca nimic nu e mai important decat o prietenie, cine stie cat timp de acum in colo veti mai fi prieteni poate o viata cine stie, vrei sa dai un prieten de o viata pentru o fata cu care stai 1 sera, 1 saptamana 1 luna? sau ai impresia ca te vei insura cu ea?
Faci cum crezi ca e mai bine.
Eu iti spun din propia experienta chiar daca amicul tau nu mai tine la ea, ii va ramane mereu in minte cea ce vrei tu sa faci, nu o sa mai aiba incredere in tine chiar daca la prima vedere nici nu o sa iti dai seama.
Daca tii atat de mult la ea cred ca vei avea de ales intre amicul tau si domnisoaratongue

| Pitic a răspuns:

Totul depinde de tine daca inima iti spune ca fata aia e cea pe care ai ''asteptat-o'', atunci nu mai sta pe ganduri happy

| firelord66 a răspuns:

Pai ar fi bine sa vorbesti cu prietenul tau, eu asa as face

| MmS_4429 explică:

Mei prieten nu e tocmai cuvantul potrivit pentru el.azi e langa mine si ma sustine ...maine ma ia pe la spate(ascuns).sad

| MmS_4429 explică:

Pitic bagami id ul mms_lbj13...lbj= lebron jameshee hee