| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa va cer din nou sfaturile! Aici http://www.TPU.ro/......u-o-clasa/ am povestit ceva legat de baiatul acela, si vreau sa stiu ce sa fac in continuare.

I-am spus ca il plac, mi-a zis ca ma place, dar cam atat :|. Vorbim zilnic la telefon, ne vedem la scola si stiu ca ma place. Dar nu stiu ce sa mai vorbesc cu el. El e mai timid si nu stiu cum sa ii dau de inteles ca mi-ar placea sa fim impreuna :x >8-. Si mi-a dat un ursulet de Nicolae :p. I-a fost rusine sa mi-l dea asa ca mi l-au dat colege lui ( care sunt si prietenele mele), iar eu m-am dus sa ii multumesc in clasa. Si a spus ca nu am pentru ce >:".

Intrebarea e.: Cum sa ii dau de inteles sau ce sa ii spun ca sa putem fi impreuna?

p. s: Ne vedem zilnic la scoala, dar in weekend nu, pentru ca e din sat.

Funda! >:

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pai e clar ca te place, si vad ca sti si tu asta. Daca el e mai timid ar trebui sa iei tu initiativa. Cand stati singuri apropiete-te d ele si incearca sa-l saruti. Presupun ca ai mai facut asta, deci nu e asa de greu. Eu asa am facut cu un baiat si a fost foarte bine. Nu au rostul cuvintele, pentru ca nu ai rezolva nimic si e mai placut sa-i arati ce vrei decat sa0i spui,, Vreau sa fim impreuna. Tu vrei?''. Desigur ar fi si asta o solutie, dar mai repede faza cu sarututul. Eu asa cred.

P. S : si eu sunt tot a 9a

Sa-mi spui ce ai facut cu el si sper sa formati un cuplu frumosbig grin

1 răspuns:
| Dreamin a răspuns:

Vorbiti in continuare poate iese ceva scantei smug
Dar te ro g sa ai grija. de obicei baietii care nu is prea mult interesati te fac sa suferi