| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb:care fete sunt mai normale? Acelea timide,rusinoase,tacute,sau acelea indraznete,vorbarete peste masura, sociabile?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Îndrăzneaţă şi vorbăreaţă la limita bunului simţ. Adică gen să nu stea toată ziua cu ochii-n pământ, să se poată amesteca şi adapta la o discuţie dar nici să se bage prea mult în seamă. Deci, cam o amestecături între cele 2 tipuri de carcter precizate de tine.

| Musique a răspuns:

Toate fetele sunt normale.
Ce ai enumerat tu acolo, reprezintă caracterul.
Baftă.

| Kaℓi a răspuns:

Alea care gasesc o cale de mijloc: adica, pot sa taca atunci cand este cazul, sa arate timiditate, bun simt si respect (cred ca acolo incadrezi tu trasatura "rusinoase"), dar pot sa fie si vesele, exuberante, voluntare si cu initiativa, cand este momentul potrivit.

| Cristina45 a răspuns:

Toate fetele sunt normale acum depinde de ce iti place tie si de parerea fiecaruiawinking...laughing auzi la ea care sunt mai normale laughing ma faci sa rad ...cati ani ai 11?

| Christiana03 a răspuns (pentru Cristina45):

Mai dati seama ce vorbesti, ok?

| Ani4ka18 a răspuns:

Buna! Cred ca normala este sa fi indrazneata,vorbareata dar nu peste masura, sociabila, dar cel mai bine e sa fii tu insuti.Dar depinde de situatie(sa stii cum sa te comporti in diferite situatii), uneori trebuie sa fi timida, uneori indrazneata etc.Succes!