| Heartt a întrebat:

as vrea sa va povestesc mai intai despre ce e vorba ca sa intelegeti si sa puteti sa imi dati un raspuns cat mai portivit! tnx:X
OKe deci mama mea e plecata in italia la matusa mea, ea a mai fost plecata pentru are un loc foarte bun de muca acolo.
O sa vina peste cateva zile si de abia astept. As vrea sa-i fac un cadou super frumos ca sa il ia cu ea in Italia sau macar ceva caruia sa-i placa.
Nu uitati este mama deci ii plac chestile sentimentale pentru asa sunt mamele ...idei?

Răspuns Câştigător
| oanageorgiana a răspuns:

O rama foto cu poza ta
cred ca ii va placea happy

2 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Buna,hmm-?,pai ai putea sa ii iei un set cu parfum si deodorant,o rama in care sa pui o fotografie a ta si a mamei tale,un bibelou, o icoana pe care sa o sfintesti, s-au un ghiveci cu flori artificialehappy
Sper ca te-am ajutat cat de cathee hee

| DeutzaMika a răspuns:

Uite cea mai sofisticat! Un lantisor cu un medalion! Iei 2! Unul Il dai mamaei tale cu poza te in el, iar pe celalalt il pastrezi tu cu poza ei in el! Sper ca am fost de ajutor! Fundita?