| RockStar a întrebat:

Buna
as vrea sa va spun ca sunt atat de satula pana peste cap sa mai aud crying ca eu sunt genul de fata ce isi bate joc de baietii crying. Acum m-am indragostit ca proasta crying de prietenul meu crying il iubesc enorm dar nu mai vreau ca altii sa ii spuna " sa aiba grija cu mine ca eu imi bat joc de baietii crying ". Prietenul meu imi spune ca are incredere in mine sad. dar eu ce simt crying? crying tac ca proasta crying si plang oh go on crying. nu intelege lumea ca il iubesc enorm cryingcryingcrying.
Merita sa sufar crying? cryingcryingcrying scuze daca am greseli dar numai pot ma inteapa inima de mor crying si tremur straight face si ma simt naspa crying dar nu am putut sa nu scriu pe acest siteu si sa imi spune`ti ce sa fac sad. ( sa nu ziceti ca vreau sa fiu in centrul atentiei si mai multestraight face ) oh go on

4 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Ai gresit asta e, singurul lucru pe care poti sa il faci e sa ii demonstrezi ca nu iti mai bati joc si nu vrei sa iti bati joc de el. Cu timpul isi va da seama de adevar.

| Sperman a răspuns:

De ce pui la suflet ce spune lumea? El saruta gura ta, nu gura lumii, eu cred ca el te cred.
Daca crezi ca nu te crede atunci devodeste-i ca tu chiar tii la el.
Lasa lumea sa spuna ce vrea, multi sunt invidiosi, asa ca lasa-i pe ei sa fiarba in suc propiu si o sa vezi ca o sa-ti fie mai bine.
Eu iti doresc succes in relatia cu prietenul tau si cat mai mult timp impreuna, nu lasati pe nimeni sa intre intre voi.
Pa-pa!

| RockStar explică:

Heineken :
pai nu trebuie sa pun suflet dar na crying.
sigh sad mersi :*sad

Roby :
sincer urasc sa imi bat joc de cineva straight face. oh go on

Palraluca :
aha sadsadsadsadsad

| palraluca a răspuns:

Fata asa am patit si eu
dar nu te simtii prost pentru ca el este cel care pierde nu tu pentru ca el nu isi da seama inca de ce va pierde
asa ca nu iti fa griji sati tu linistita ce nu stie el ce pierde