| 97steef a întrebat:

As vrea sa va spunpoveste mea de ceva timp. Am fost timp de 2 -3 luni cu un baiat... dupa un timp. relatia incepea sa numai mearga! si ia-m spus ca suntem mai mult prieteni decat imp. iar el m-a afirmat. si ne-am despartit! dupa o saptamana ( in saptamana respectiva ma mai vbit de vreo 2-3ori) dupa care am inceput sa vbim mai des prin msj /mess! se ajunsese peste o luna sa vbim in fiecare zi prin msj. si sa ne spunem ca ne iubim iarasi. prostii de indragostiti. si nici unu dintre noi nu s-a mai intalnit cu altcineva! dupa 3 lunii. am inceput sa vbim la tlf. si am vbit cred ca de 4 ori! pana in prezent si a trecut 4luni. dar nu stiu. mi-a zis sa ne-ntalnim de mai multe ori. dar odata era frig, odata el venea la nuscat acasa pe la 12. si a incetat sa ma amiintrebe sa ne-ntalnim. iar eu seara treuta am pus ":-

2 răspunsuri:
| ianis112 a răspuns:

Pune piciorul in prag! Ia-l tare: daca nu iti faci timp sa iesim maine nu mai ai ce discuta cu mine! Daca vrea o sa iesiti in oras daca nu, asta e macar stii ca trebuie sa cauti altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca mai tii la el si il placi, mie mi se pare ca si el e atras de tine, eu zic sa va intalniti sa vorbiti si sa va impacati, sa incepeti iarcasi o relatie pentru ca iti zic sincer dupa atata timp veti suferi aman 2 din lipsa celuilalt.