| papushikadulcee a întrebat:

Hi TPU! Am un iubit (de 1 saptamana)si astazi a rugat o fata sa se intalneasca cu el si ne-am despartit. El sustine ca nu este adevarat dar mie mi-a spus cel mai bun prieten al lui. Iar el mi-a dat mesaj sa il sun si am vbit putin apoi mi-a inchis si mi-a dat sms cu:"ce faci?"si i-am spus ca nu trebuia sa inchida telefonul si ca daca vrea sa vbim sa ma sune si nu mi-a mai dat nimic... Ce sa fac?

16 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Să vezi ce teme ai pentru săptămâna viitoare...
Băi frate, iubit? La 12 ani?
*Are you *** kidding me?*

| papushikadulcee explică (pentru DarQueen):

Bhai deci nu am cerut comentarii inutile...am cerut raspunsuri la intrebarea mea...asa ca daca nu ai un raspuns la intrebare tine comentariile stupide pentru tine sau pentru cei care la agreeazawinking

| Trolliţă a răspuns (pentru papushikadulcee):

Nu era inutil era chiar foarte UTIL!

| papushikadulcee explică (pentru Trolliţă):

Tu sa iti vezi de treaba ta tarfulito! Asta nu este contul meu..este al unei prietene:* Si mai bine ti-as da eu un sfat:Stai departe de TPU atata vreme cat tu esti proasta **** si dai raspunsuri absolut tampite altora.

| Trolliţă a răspuns (pentru papushikadulcee):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) lol rolling on the floor

1. De unde reiese ca eu as fi tarfa?
2. DE unde reiese ca sunt proasta?

Nu sunt tampite. Doar ca tu nu le intelegi. : (

| papushikadulcee explică (pentru Trolliţă):

Off scumpa de tine...in ce zi te-ai nascut? de 1 aprilie? pentru ca se pare ca maica-ta te-a facut in gluma:*

| Trolliţă a răspuns (pentru papushikadulcee):

Ce trista esti. Nu stii sa raspunzi la intrebari. Ce imi place sa fac pe troll-ul :->
Nu 1 aprilie a fost ieri tongue

| papushikadulcee explică (pentru Trolliţă):

laughing) ce mi-a placut asta...incepi sa inveti ceva de la mine. daa esti atat de stupida de zici ca te-ai nascut ieri

| Trolliţă a răspuns (pentru papushikadulcee):

Tocmai te-ai facut singura STUPIDA! rolling on the floor))
Fake girl.
Eu sa seman cu tine?! Nu cred. Nu mai aburi ecranul.

| papushikadulcee explică (pentru Trolliţă):

Am spus doar ca ai invatat ceva de la mine dar tot stupida ramai..trebuie sa te invat mai multe fetita sa iti revi din transa pentru ca tu vorbesti cu mine de parca as fi o prietena de a ta cu care te certi. App cati ani ai? ca sa vedem care pe care

| Trolliţă a răspuns (pentru papushikadulcee):

rolling on the floor Tu ai 13. Eu am varsta la profil.
Nu sunt nici prietena ta si nici nu este nevoie sa ma trezesti TU din transa care nici nu exista. Nu am invatat nimic de la tine. Am invatat doar ca : PENTRU VOI COPIII DIN ZIUA DE AZI, DACA VA REPROSEAZA CINEVA CEVA, este stupid!
O sa ajungeti si voi adulti si o sa vedeti ce este realitatea. Pana atunci traieste si controleaza-te. Invata!
Daca faci lumea din jurul tau STUPIDA doar pentru ca iti da niste sfaturi prietenoase este foarte URAT. Nu sunt mama ta, nici profesoara ta, nici nu te cunosc dar sunt o persoana STRIANA careia i-ai dat o impresie foarte proasta si o lipsa de cei 7 ani de acasa.

| Trolliţă a răspuns:

Pate nu mai are minute? rolling on the floor))))
Vai fetita, imi este mila. Iubit la 12 ani? what the ***? Deci voi v-ati despartit ca a zis cel mai bun prieten al lui? laughing) Ce copii prosti, serios. o. o

CE sa faci? Iti spun eu ce sa faci. Bate-te in cap cu cartea de Limba si Literatura Romana, apoi bate-te in cap cu facaletul si vezi daca te trezesti pe Terra. Pana acum ai fost pe Marte. Aa tu intrebai cu baiatul ce faci? aaa [ironieee] Ce faci cu el? Va duceti in parculet va dati in leagane, va luati inghetate si apoi va duceti la gradinita. : )
Fi draguta si nu mai avea tu iubit la 12 ani. E orbitor pentru ochii "copiilor mai mari" sa citeasca asa "opere de arta" precum ale tale! -.-

| paranteză a răspuns (pentru Trolliţă):

Eşti conştientă că ai scris la profil că eşti născută în 1993?
http://www.tpu.ro/......va-intreb/
*Poker face*
O zi bună.

| Yqnwtz a răspuns:

Eu nu cred ca ala ierea cel mai bun prieten a lui daca ti-a zis tie asta laughing))

| SajinKakarot a răspuns:

Oare ce poti face ca eu ma gandesc ca nu vrei sa stai sa freci menta. spune-i in fata ce simti pentru el si discuta deschis cu el...eu zic ca asa e cel mai bine