| 97steef a întrebat:

De ce credeti ca fostul prieten nu vrea sa ne intalnim?! nu ca nu vrea mi-a sugerat de 2-3 ori de cand ne-am desp. a trecut 4 luni si in tot timpul acesta am vbit aproape zilnic. si inca vbim si ne spunem ca ne iubim! dar de 1 luna-nu imi mai zice sa ne-ntalnim si vbeste la fel, se comporta la fel! Am pus la status emoticonul care ofteaza. si m-a intrebat ce am patit!
eu oftez si eu, el nu ai de ce!, eu ei ba nu, el eu te iubesc si tu oftezi (fata trista ) eu eu te iubesc tu ma iubesti si totusi nu e nimic intre noi, mai mult ne prostim ( fata acre rade) el, pai na daca nu vrei sa fie nimic intre noi! eu. cine o zis ca nu vreau?! el, sa zicem ca presupunem (fata care rade) stiu ca presupun gresit dar eu, dar ce?! vrei sa ma milogesc de tine?!, el cine a zis ca te milogesti?! eu, cred ca ar fi timpul sa te hotarasti zic eu el, eh. poate ca sunt hotarat eu, poate dar nu prea cred! nu ma imi strofoc deegeaba ca nu are rost el, nu are rost sa ne supaaram! si nu i-am mai zis nimic si nici el nu o mai zis nimic. Iar azi si ieri iarasi am vbit cu el. la fel cum vbeam si cand eram imp si in timpul asta de 4 luni in care suntem desp! CE credeti ca vrea?!

2 răspunsuri:
| Memories a răspuns:

Nu vrea nimic, pur si simplu este intr-o perioada in care nu stie ce sa aleaga.
P.S data viitoare incearca sa mai trimiti conversatia de pe mess ca m-am chinuit putin pana ce am inteles tot acolo.

| Frituloparunocales a răspuns:

Poate vrea să fiţi împreună dar vrea să faci tu primul pas, sau poate cu timpul se va rezolva. Oricum eu cred ca va fi ceva între voi. Baftă.