| AnyAnutza a întrebat:

As vrea si eu o intamplare amuzanta! Ii trebuie surorii mele pentru la scoala...

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Despre asta povesteam azi cu niste colege :-)).O colega de-a mea a spus ca si-a cumparat intr-o zi o rochie noua si a mers cu ea la scoala si toata lumea i spunea ca i sta bine.Intr-o pauza un coleg a prins-o de cordon in timp ce vroia sa fuga si a incercat sa o opreasca numai ca a facut o miscare brusca si rochia ei a capatat o mare crapatura si toti au inceput sa rada :-))