| xXAlexutzaXx a întrebat:

as vrea si eu sa fac bani vara asta, si nu stiu ce sa fac. dati-mi idei, am 17 ani, cine imi da o buna primeste funda :X

3 răspunsuri:
| WholeWorldTeam a răspuns:

Buna.Intra la mine pe profil si click pe siteul de acolo.Succes!

| DaYannaDG a răspuns:

Buna!
Am auzit ca in fiecare oras sunt niste restaurante care angajeaza minori cu acordul parinilor (ar fi o idee buna si ai casiga in jur de 700 de lei).
Intreaba pe cineva sau cauta pe internet.
Bafta!

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

Angajazate ca, un ospatar in capitala, sau la mare, daca esti baiat cu atat mai bine te angajezi mai repede, succes big grin