| denisa_8775 a întrebat:

as vrea si eu sa-mi dati cateva idei ce se le dau celor mai bune prietene(2) implinim pe 1 martie 10 ani de cand suntem prietene
ajutorr

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Acum depinde si de buget si cele le place. De exemplu puteti avea toate trei un lucru simbol al prieteniei voastre. De exemplu ceva practic si dragut poate fi http://www.crownfashion.ro/......%83-883840 si pe el sa puneti si cateva poze cu voi in decursul anilor sau sa luati ceva mai putin costisitor, de exemplu 3 medalioane la fel.

| Alexander21 a răspuns:

Cred ca le cunosti destul de bine dupa 10 ani incat sa le cumperi un cadou, nu? Noi nu le cunoastem, asa ca nu prea stim ce sa le cumperi...Nici macar varsta nu o stim incat sa ne orientam cu anumite idei.

| Lala a răspuns:

Cred ca cel mai potrivit ar fi un cadou simbolic. Poti cumpara 3 bratari la fel, sau 3 lantisoare cu cate un medalion cu poza voastra, impreuna. Stii tu, inimioarele acelea care se deschid si inauntru poti pune o poza. Daca le iei de argint nu ar trebui sa coste prea mult. Asa le veti avea peste ani si va veti aminti una de cealalta happy Succes!

| eugem35 a răspuns:

Http://SPAM/a/MEwGKNxq intra te inscri dezvolti afacere ta si ai de castigat nu vei regreta nimic bafta

| denisa_8775 explică:

Mersi pentru idei...am gasit ce sa le iau...prea multe strofocaribig grin