| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu un curs online care pune in practica semnele cand cineva te minte (sa zicem ca accept si teorie).

3 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

thinking Mă gândesc că vrei să îţi perfecţionezi arta de a minţi. ^_^

1. Încearcă să evite să te privească în ochi.
2.Se agită face gesturi în plus.
3. Oferă multe detalii inutile.
4. Vorbeşte nenatural.
5.Pare că vorbeşte singur.

Dacă nu eşti mulţumită, poţi să minţi pe cineva şi să vezi cum te comporţi.

Coportamentul diferă de la om la om, aşa că e imposibil să creezi un tipar.

^_^

| BeAmazing a răspuns (pentru sunetul):

Eu nu vreau sa-mi perfectionez arta de a minti, eu vreau sa-mi dau seama cate persoane din jurul meu ma mint!

Eu nu am de ce sa mint, eu le spun persoanelor verde-n faţa ce am de zis, nu prea imi pasa daca le convine ceea ce le spun eu sau nu!

| sunetul a răspuns (pentru BeAmazing):

tongue