| damyy a întrebat:

As vreau sı eu nıste sfaturı cum as putea sa-mı ınvıng frıca de spatıı ınguste sau aglomerate? va ros sa ma ajutatı.

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

Si eu am avut cand eram mic claustrofobie (frica de spatii inchise si mici) dar aveam un dulapior si mama ma punea sa intru acolo cate 30 de sec sau 1 min. acum am 16 ani si nu mai am nici o problema.

1 răspuns:
| damyy explică:

Adık ımı este teama cand ma aflu ıntr-un loc ın gust ma sımt foarte nelınıstıta sau cand sunt ıntr-un loc foarte aglomerat am ınpresıa ca o sa ma sufoc.Mı-sa ıntamplat odata sa plang pentru ca aveam ınpresıa ca nu maı am aer.