| kiddu_5274 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog cum sa o conving pe mama sa imi tina ziua de nastere va rog...mrs:*:*:*

3 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Poti sa ii explici ca, ai o varsta destul de mare, si ca daca tine cu adevarat la tine iti va organiza aceasta zi de nastere, mai ales ca ai luat note bune si ca ai fost cuminte (sau daca nu ai facut astea le vei face).Ii spui ca o vei ajuta cu organizarea ei si ...cam atat ca banuiesc ca ti-o va face daca vede ca tii asa de mult la organizarea ei. Succes! Funda>?

| ThePunisher a răspuns:

In primul rand, invata sa te exprimi corect... unde sa iti tina ziua? In buzunar? Mai degraba, sa iti serbeze ziua, asta da. Roaga-o frumos, fii cuminte ca sa o convingi... Sau poate s-a gandit sa iti faca o perecere surpriza, cine stie.

| Laviutzza a răspuns:

Buna! pai ai puteai sa-i spui ca ti-ai dori foarte mult lucrul asta si cel mai minunat cadou de ziua ta ar fi sa te lase sa iti ti ziua. Spune-i ca nu vrei neaparat ceva mare...asa cu cativa prieteni.Sigur va da roade, daca nu organizeaza`ti u o mica reuniune in alta parte. Aaaa da si daca nu, poti sa le faci cinste cu un suc si no.Gata petrecerealaughingte pup:*:*