| Eusuntaici a întrebat:

Au venit ieri 2 baieti la mine acasa. Mai demult am vrut sa fiu cu unul si a zis ca daca nu o sa ies afara o sa vina la mine. Cum pot sa ies din asta?:-s Mi-e frica pentru ca o sa afle mama si mi-e frica sa o zic da o sa iau bataie. :-s Veniti cu ideei! crying Va multumesc

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Banuiesc ca acei baieti nu au venit cu forta si au spart usa sa intre la tine in casa.Probabil si tu ai fost de acord sa ii primesti, altfel nu aveau cum intra. Sper sa nu afle, iar daca totusi afla, sfatul meu este sa ii spui ca au venit sa le dai sau sa iti aduca niste cursuri, sau orice altceva legat de scoala.Bafta!

| hugomistocaru a răspuns:

Asa este acei baieti nu au venit intentionat dar sunt sigur ca mama ta va intelege in ce dilema esti si te va ierta dar daca ai `mai facut prostii de genul asata sigurr o sa fie rau deoarece nu te va ierta si sigur te va pedepsi in amble cazuri spusede mine sper ca ajuta ceasta idee big grinbig grinbig grinD::XX:X:X:
Apropo esti singura?