| Dakota a întrebat:

Buna happy Azi am fost prin oras cu fetele. si. o doamna ne a dat un pliant pentru un casting si reclame. am mers alta doamna ne a explicat mai bine ce este cu aceasta firma. sa aparem in filme reclame sa impartim pliante. sa vorbim despre produsele aparute pe piata.
Am completat un formular de inscriere ( bine inteles cu acordul parintilor ) am sunat o pe mama si a vb alta domna cu ea. si i a explicat. si am dat o suma de bani mai bien spus 50de lei 500 de mii in bani vechi si. Mai ramane sa ma duc impreuna cu mama luni deoarece atunci vine directorul agentiei. sau ceva de genul.
Acum as vrea sa stiu daca cunoasteti vreo agentia "sun media " si daca pot sa am incredere happy

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Acesta etse site-ul lor http://www.sun-media.ro/
Părerea mea este că totuși nu ar fi trebuit să dai banii înainte, sună a neseriozitate din partea agenției. Luni roag-o pe mama ta să solicite documentele în baza căreia funcționează firma, chitanța (asta dacă nu ți-au eliberat-o), de asemenea ar fi bine să vă interesați câte din persoanele care s-au înscris și au plătit această taxă au mai fost contactate ulterior...

| Bee123 a răspuns:

Ai afcut mare greseala ca ai acceptat acestea sunt facaturi si eu cand eram mica mi-a dat pliant din acestea si ca sa poti filma in reclame trebuie sa treci de probele lor si-ti cer bani la fiecare proba SI TOT NU O SA TE ALEAGA!