| MusicMakesmeSmile a întrebat:

azi cand ma duceam spre scoala...de fapt alergam spre scoala m-am impiedicat si am cazut si am o julitura foarte mare pe pomete sa zic asa, aproape de tampla, intre nas si tampal sa zic asa... si nu stiu ce sa fac se vede foarte urat sa si invinetit si sa si umflat iar maine trebuie sa merg la scoala ce fac straight face? Arat oribil! Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| diulia a răspuns:

thinking stai acasa mainelaughing

| piticot_1938 a răspuns:

Pai incearca sa pui putin fod de ten si pudra...si o sa vzi k o sa arate bine... sper ca ti.am fost de ajutor