| Andreea7000 a întrebat:

Azi m-am tuns mai scurt, mai jos putin de barbie, dar am constientizat ceva dupa. Coafura mea seamana cu a unei colege pe care nu prea o suport, si de aceea regret acum.
Poate crede ca am copiat-o sau ceva, dar pana si o alta colega mi-a zis ca seman cu ea acum...
Nu vreau sa vin asa la scoala, poate vi se pare prostesc, si poate chiar e, dar o sa ma simt naspa.
Stiu ca o sa imi creasca parul, dar...
Sfaturi? Va rogg

Răspuns Câştigător
| Andryrth14 a răspuns:

Daca zice ca ai copiat-o, tu pur si simplu ii zici frumos ca asa iti sta bine si ii spui ca nu ea a inventat coafura... funda? Sau ce alte sfaturi ai mai vrea?

1 răspuns:
| petitconseil a răspuns:

Nu stiu de ce te necajesti atat pentru o simpla coafura? Oamenii seamana intre ei, maine -poimaine vei vedea pe strada si alte fete cu aceeasi coafura ca a ta si care o sa-ti para ca seamana cu tine. Daca chiar e chestia ca te streseaza celelalte fete ca semeni cu colega ta, le spui pur si simplu''serios? mie nu mi se pare,''asa pe un ton mai indiferent si nepasator si ai incheiat discutia.