| Lola2 a întrebat:

Vreau sa vorbesk cu baiatul pe care il plac cand intra pe mes dar ma blochez imediat dupa "salut, ce faci?". Ce subiecte interesante as putea sa abordez?

2 răspunsuri:
| InoTkd95 a răspuns:

Nici nu iti poti da seama kate subiecte faine exista. Poti sa incepi cu chestii banale ca de ex,, ce animale iti plac? ce hobbiuri ai? ce culori iti plac?" chestii de genul si vei observa astfel ce lucruri aveti in comun. De ex pe mine si prietenul meu ne pasioneaza astrologia si karatele. Daca il iei din prima,, pai stii. imi place de tine " si chestii de genu, se va speria deoarece baietii se tem de fetele cu tupeu asa ca trebuie sa ai grija cum il abordezi. Mai intai fa.l amicul tau, apoi prietenul cel mai bun si abia apoi iubithul tau. Nu te grabii, pentru ca stii cum se spune - Graba strica treaba! Te pup dulce si succes!happy:*

| youaly a răspuns:

Vorbeste despre lucruri care stii ca ii plac.incearca sa gasesti subiecte comune de discutie in asa fel in cat sa vorbiti amn2 nu numi tu