| ღmarynaღ a întrebat:

Buna TPU sunt foarte foarte foarte deprimata.
Deci eu stau langa o fata cu probleme psihice si astazi sefa clasei m-a pus in scarba dupa ce m-am milogit la ea ca diriga nu facea nimic, m-a pus langa o fata cu care ma inteleg bine, si gabi fata careia i-am luat locul a inceput sa se inroseasca si se comporta urat cu mine nu ca nu se comporta si toti copii au sarit cu gura pe mine ca vezi dmne ca eu ma pun unde vreau ca vine maicamea la scoala sa faca legea ca ii spune dirigintei ca sunt sacrificata si ele mereu imi spun ca vine maicamea la scoala ca eu nu am prieteni si toti ma resping si azi gabi a luat 10 la fizica pentru lucru in clasa si stefi fata langa care m-am pus am simtit ca nu mai vrea sa stea cu mine, ce sa fac ca simt ca mor crying, cum fac sa-i recastig increderea colegiilor (mai ales sefei de clasa si a pr ei mihaela care e suparata pe mine ca i-am bagat in lista de pe facebook pr.) funda!

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Nu mi-a placut nici o data sa vad ca imi vorbesti de ei ca si cand i-as cunoaste.Ce ne zici noua numele lor? Ce suntem noi? Pariniti tai?!
Din ce am citit sunteti o clasa de ratati.Fiti si voi mai buni unu cu altu.Crve de mici ma nu ai sa vezi asa cevalaughingse cearta pe locuri

| ღmarynaღ explică (pentru Narfundo):

Hahaha laughing)), ce m-amuza raspunsul tau, e cel mai apropiat de realitate, ma uit la intrebarile astea de acum 2 ani si rad cu lacrimi, acum cand trebuie sa ma duc la liceu, realizez ca in anul asta am fost cea mai buna prietena a fiecarui coleg de la mine din clasa happy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce sunt țigănismele astea la voi în clasă?
Pentru ce trebuie să te pui bine cu șefa clasei? Te trece anul școlar sau ce?
Uite cum stă treaba, lasă-le în pace și nu mai pune la suflet toate prostiile astea. Fii tu însăți!
Pa, pa.

| Narfundo a răspuns:

Mai dar tu esti o pustoaica tare interesanta.Ia id-u meu tutu_tut94

| ღmarynaღ explică (pentru Narfundo):

Uite id meu si daca esti suficient de interesat o sa-l iei tongue sweet.berry98

| Smile_5509 a răspuns:

Dar de cand sefa clasei poate muta pe oricine din banca?raised eyebrows
Eu stiu ca asta e treaba dirigintei\dirigintelui.
Oricum...nu trebuie sa o pupi in fund pe sefa claseilaughing
Deci fii calma si incearca sa te intelegi mai bine cu cei din clasa...sau fa-ti prieteni de la alte clase daca la tine in clasa sunt numai retardati.
happy

| miki_9062 a răspuns:

Mai bine decat sa te bagi pe sub pielea omului si sa vorbeasca la misto alea cu tine sa te foloseasca mai bine f tu insati si cand iti zic ele ceva da-le peste nas, nu mai pune u la suflet pe tutele alea fi si u a draq cum sunt ele sa vada ca u nu esti marioneta lor