| ir3al a întrebat:

BUNA BUNA. spune-mi si mie o intamplare pe care ai trait-o si te-a impresionat! funda pentru cea mai interesanta

Răspuns Câştigător
| marialungu a răspuns:

Pe mine m-a impresionat o persoana care fura si cersea, facea chestii urate pentru banii, acea persoana mi a fost prietena si nu am inteles-o niciodata, dar in final am intrebat-o de ce? a zis ca strage bani pentru o operatie pentru fratele sau care e grav...iar eu il ajut dar nu prin furt ci prin munca iar ea a invatat sa munceasca

2 răspunsuri:
| andreidraga a răspuns:

Da. Uite :

ir3al intreaba:
BUNA BUNA. spune-mi si mie o intamplare pe care ai trait-o si te-a impresionat! funda pentru cea mai interesanta

( Scrie acolo "intreaba", iar eu nu vad semnul intrebarii... chiar m-a impresionat involutia acestei tari )

| alexandra440789897 a răspuns:

Mai demult am fost la un casting cu niste cursuri de modeling si actorie. Peste cateva luni am fost aleasa sa joc intr-un film nemtesc.happy A fost o experienta grozava!