| anonim_4396 a întrebat:

Spune-ți-ne cea mai interesantă/amuzantă poveste de Revelion pe care ați trăit-o!

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

S-a intamplat ca de Craciun(nu revelion) sa fie ziua unui prieten si a fost asa de amuzant incat dupa vreo 2 ore mama acestui baiat ne-a scos afara pentru ca am jucat ascunsa si sarbatoritul s-a bagat sub patul bunicii lui si a speriat-o.In fine a trecut mult de atunci...dar nu o sa uit niciodata cat de penibil a fost.

| Kalla a răspuns:

Anul trecut eram noaptea cu o prietena si niste baieti si baietii ne-au bagat zapada sub haine iar dupa am batut impreuna baietii cu zapada laughing
Cand povestesc nu e cine stie ce dar a fost amuzant momentul.