| AlexandraHNY a întrebat:

Buna buna!

trebuie sa imi iau un telefon caci vine ziua mea acum, si nu stiu exact ce sa imi iau?

Samsung Galaxy S 2? iphone 4 s?

sau sa astept pana apare iphone 5 [desi nu mi se pare extraordinar modelu, ci doar de figuri asa...e parca prea subtire]

Ce parere aveti?:*

Funditaa maree:*

10 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

De unde știi cum va arata iPhone 5?
Modelul nu a fost lansat, nimeni nu-i știe design-ul încă. Ce vezi tu pe internet sunt speculații.
Toate telefoanele precizate sunt „doar de figuri", cum ai spus tu. Dacă bugetul nu este o problemă și vrei cel mai bun telefon de pe piață la ora actuală, alege Samsung Galaxy S II.
Numai bine!

| AlexandraHNY explică (pentru Diabolique):

Nu,bugetul nu este o problema, in america au aparut deja niste formaturi si le-am vazut pe toate, deoarece abia am venit...

| black1white a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=CUkbUfQTKXM
cu siguranta Samsung s 2
ca un alt sfat:recomnad Samsung s k tocmai a aparut.e mult mai bun
dar daca vrei unul din cele de mai sus eu as alege samsuns s II.are ecran mai mare, camera mai buna... poate e el mai mare dar are alte plusuri fii sigur.toti cei care au telu asta sunt super multumiti.si altceva:iphone e mult mai putin rezistent la zgarietuir si impact;)

bafta

funda?:X

| AlexandraHNY explică (pentru black1white):

Acum chiar mati bagat in ceata, toata lumea urlaa ca cel mai bun e 4 s u ca e mai nou si e lucrat si pretul e mai mare...aici mi se spune altcevalaughing

| black1white a răspuns (pentru AlexandraHNY):

Samsung e mai bun...mai ales Samsung S III

| Diabolique a răspuns (pentru AlexandraHNY):

Speculații. Ai răbdare până la lansarea oficială.
Pe lângă comparațiile de pe internet care dovedesc faptul că Samsung Galaxy S II este superior iPhone-ului 4S din toate punctele de vedere, îți pot confirma și eu care dețin ultimul model iPhone, iar colega mea de bancă Samsung-ul. Viteza, rezoluția și chiar aspectul sunt de departe superioare.
O duminică faină în continuare!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Samsung sIII apara si pe la noi la sfarsitul lunii

| MarYan00 a răspuns:

Samsung! si nu intreba dc,!

cauta pe google pentru detalii

| skryllex a răspuns:

Http://www.apple.com/ro/iphone/ iphone 4 ii fb si este foarte sensibil trebuie sa ai mare grija de el :D