| AlexandraHNY a întrebat:

Buna!
trebuie sa imi iau un telefon caci vine ziua mea acum, si nu stiu exact ce sa imi iau?
Samsung Galaxy S 2? iphone 4 s?
sau sa astept pana apare iphone 5 [desi nu mi se pare extraordinar modelu, ci doar de figuri asa...e parca prea subtire]
Ce parere aveti?:*
Funditaa

6 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

S2. cu totul ca iphone-ul e de la Apple dar citeste si tu pe eMAG la comentarile oamenilor care au cumparat 4s ca nu sunt multumiti... mai asteapta putin pana e lanseaza s3 la noi in Romania (caci deja e lansat in america). pentru ca e cel mai bun model. care a depasit si iphone-u cu toate calitatile lui. sper ca ti-am fost de ajutor

| AlexandraHNY explică (pentru mOnAsX):

Daa, mi-ai fost thinking ideea e ca iphone 5 chiar nu mi se pare mare chestie.in cat timp apare galaxy s3?

| Cosmotel a răspuns:

S2. iphone 4s e prea scump pentru ce ofera, dar adevaru-i ca este mai micut asa, ca pentru fete.
si cu aspectul la iphone 5, nu este nimic oficial, sunt pur si simplu niste speculatii. ce poze ai gasit tu pe internet, nu sunt reale.

| AlexandraHNY explică (pentru Cosmotel):

Nu le-am luat de pe internet, am vazut genurile in america la Apple.
nu-mi pasa de pret, vr doar sa mearga ff bine

| Alcs a răspuns:

Salut vezi ca a aparut Samsung Galaxy S 3!

| Alexandru18 a răspuns:

Salut. Chiar daca nu ai specificat mai multe modele, ti-as recomanda un Galaxy Nexuswinking e super OK eu am unul si sunt foarte multumit de elbig grin