| Deniisze a întrebat:

Buna!
Ca orice alt elev de profil M. i as vrea sa aflu si eu mai multe despre ECDL.
Am citit pe site-ul lor cateva chestii dar as vrea sa stiu de la cei care au obtinut permisul sau care inca fac acest curs.Este greu pentru mine?
Mentionez ca sunt clasa a 10! happy
Vreau doar sa aflu cateva lucruri ca sa stiu si eu mai bine. happy
Dau funda! Mersi :*!

Răspuns Câştigător
| pkr09 a răspuns:

Nah e super daca il treci dupa ai anumite avataje dar e mai nasol cu examenele dar o sa te descurci daca esti atenta oricum e foarte usor. Daca ai cunostinte de baza despre calk poti sa zici ca ai diploma de ecdl