| caramell a întrebat:

cam asa sta treaba:am nevoie de niste pareri pentru un cadou pentru o fata, un baiat trebuie sa faca un cadou pentru o fata, si nu stie ce, e ziua ei de nastere iar el este prietenul ei!

5 răspunsuri:
| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Poi depinde ce gen de fata e! Eu iti sugerez o bratatra simpla in zale care sa poata permite sa fie accesorizata cu brelocuri bijuterizate : Poti sa ii atasezi un breloc cu initiala ei, unul cu al prietenului ei, unul cu o inima ce semnifica dragostea, altul cu un trifoi ce semnifica norocul si alta cusemnul pacii! Ar fi un cadou si trasnit si sentimental si frumos!

| caramell explică:

App... dau fonditzalove struck

| caramell explică:

Am nevoie urgent de raspunsuri

| Hanaemi a răspuns:

Pai eu zic ca din moment ce este prietenul ei... ar cam trebui sa stie ce i-ar place.
Depinde cat de lunga e relatia. Anyway, as sugera ceva amuzant gen "Cadouri Traznite" sa-si aminteasca mereu de cadou, sau ceva frumos, dragut gen: parfum, bijuterii, set de cosmetica, triciu cu "I love my BF/GF", un trandafir neaparat.
Nu stiubig grin, sper ca te-am ajutat. big hug