| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Am nevoie de niste pareri!
Un baiat de care imi place m-a invitat la ziua lui si as vrea sa-i iau cv mai special ca si cadou.
P. S. Are 13 ani
Fundita la cele mai bune pareri! happy

1 răspuns:
| crisS a răspuns:

Poti opta pentru un parfum ( asta in conditiile in care ii cunosti cat de cat gusturile ) daca e microbist poti sa ii iei un fular sau cana etc. inscriptionate cu echpa preferata, totodata ii poti cumpara si un tricou pe care mai apoi sa il personalizezi; depinde foarte mult si de banii pe care ii ai la dispozitiewinking