| SpectralSong a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Sunt impreuna cu un baiat, am 12 ani,mama nu stie de elhappy. Marti(maine) ii este ziua de nastere si as vrea sa-i fac un cadou, cum sau ce sa ii fac?

4 răspunsuri:
| Zizzou a răspuns:

Decat sa dai 60 lei ep un lant, care poate nu ii va placea eu zis ca treci pe la el, beti un suc ceva, un "La Multi Ani!" si gata.
Are 12 ani, nu 16 deci nu fi prea sofisticata
Apropo... cam micuti santeti

| Seepty a răspuns:

Cumparai o cutie de bomboane, lipeste o felicitare pe cutie si dai un sarut pe obraz. Succes! Dai funda te rog?

| SaDiCuL a răspuns:

laughing NUI ASCULTA
Iai un/o:
-Skete
-Pantofilaughing
-cv sai aminteasca de tine
chestii speciale sa le poate purta cu el...
"Tot ce e mai sus"+un sarut=*PERFECT*

| mayafashion29 a răspuns:

Desigur ar trebui sa i cumperi o inimioara sau ceva ursuleti cu inimioare si o felicitare in care sa ii spui ce simti.a si daca nu te lasa mama ta ii spui ca mergi la oprietena cu care vorbesti in seara asta sa va intelegeti voi cumva>? succes!