| AlexandruExTreMe a întrebat:

Cam cat timp te doare capul de la fumat? O saptamana sau cat..de cand ai inceput.Eu am inceput de vreo 4 zile si inca ma mai doare!

Răspuns Câştigător
| marinaa9 a răspuns:

Cand fumezi prima oara nu ar trebuie sa te doara capul ci sa ametesti putin la primele fumuri trase, si asa pana cand fumezi a 3 tigara, dupa nu mai ai treaba, capul te doare de la altceva

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu e o regula sa te doara capul dupa ce fumezi, iar daca se intampla, ar trebui sa-ti treaca in maxim o zi. Se poate ca durerea de cap sa nu aiba nicio legatura cu fumatul, in cazul tau. Incearca un Antinevralgic sau un medicament asemanator.

| 69CarpeDiem a răspuns:

Nu ai de unde sa stii exact cat de mult dar banuiesc ca daca te duci la farmacie iti va da vreo pastila.
De final (e evident) ca recomand tuturor sa va lasati de fumat pentru ca va distruge viata.