| Adella21 a întrebat:

Cam de 2 ani ne-am ales cele doua servicii de la RDS (internet si telefonie) iar azi vrea mami sa ne punem si calbu, tot de la ei. Intrebarea mea ar fi: se poate sa primesti o tableta sau/si telefon daca ai toate cele 3 servicii? Vecina mea are toate cele 3 servicii si a primit 2 telefoane si o tableta. Vreau un raspuns concret si cat mai repede! Funda

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intreaba la ei. E gratuit: *7777.

| sosostore a răspuns:

Nimic nu este gratic, se include totul in pretul de abonament. doar ca ii dai luna de luna.