| anonim_4396 a întrebat:

Cand am iesit din scoala era ud pe jos si am cazut cu tibia intr-o scara. Ma durut foarte tare dar am reusi sa merg (sa inteleg ca asta inseamna ca nu mi-am rupt nimic?). Am ajuns acasa si am vazut ca, fix langa os, mi-a aparut o unflatura (mai sus de julitura pe care o am). Este grav? Ca sa stiu daca sa ma alarmez sau nu...

4 răspunsuri:
| ilcmty a răspuns:

Buna happy
Ai parinti, spune-le lor. Daca li se pare grav o sa te duca la medic.Nu cred ca e grav, totusi ai putut sa meregi happy. Pune o compresa si o sa-ti treaca.

| IAmAFreak a răspuns (pentru ilcmty):

Daca ar fi fost acasa parintii nu as mai fi pus intrebarea, off. Oricum, multumesc de sfatul cu compresa, acum o pun in aplicare happy

| ilcmty a răspuns (pentru IAmAFreak):

Asteapta pana vin parintii acasa (pana atunci pune compresa) happy
Stai linistita ca nu e ceva grav, zic eu.

| EmoRock a răspuns:

Eu zic sa te duci la un doctor