| anonim_4396 a întrebat:

cand imi pun o poza de profil la facebook trebuie neaparat sa o decupez? imi place poza asa cum e ea! daca se poate fara sa o decupez cum? plss!

2 răspunsuri:
| Bumby97 a răspuns:

Pai nu e neaparat sa o tai.Pur si simplu dai acolo jos in dreapta(parca)decupare finalizata.

| miaumiau2013 a răspuns:

Deci te duci la poza de profil fara a da cliks i vezi ca iti apare schimba poza dai acolo apoi iti apare sa cauti in lista sau sa iei din calculator dai la ce vrei si iti cauti poza in albumut pe care il vrei dai clik pe poza si gata.succes! funda!