| JanaBucov a întrebat:

cand ma intalnesc cu fostul, cu actualul iubit si cu baietii care imi plac ma inrosesc foarte tare, ma emotionez si ma rusinez, urasc chestia asta, arat foarte naspa, pot lua pastile ceva? Ce pot face sa nu mai am temperatura aia groaznica?

2 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Cel mai bine e sa controlezi ceea ce este in interiorul tau, pastile nu prea cred ca poti lua! big grin

| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Da, simte-te bine si fi tu insati nu te mai gandi la alte chestii