| DeeaNegrea a întrebat:

Care a fost cea mai rea zi din viata voastra? Sau care ar fi daca ar trebui sa va imaginati? Dar cea mai buna? Dau fundita pentru cel mai original raspuns.

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna cea mai rea zi din viata mea a fost pe 10. 09. 2007 cand bunica mea a murit. Cea mai buna zi nu am avut-o, adica am avut zile bune, dar nu foarte. Sper sa fie una superba.Numai bine.

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

1 septembrie '99.
Cea mai buna?thinking Hmm. cand termin cu bacu. 5-6 iulie, credthinking

| Andya a răspuns:

Cea mai rea zi a fost cand stra-bunica mea a murit.crying
Cea mai buna zi inca nu a sosit.sad