| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Care dintre orasele Arad, Timisoara si Cluj sunt mai ieftine? Adica unde as putea sa gasesc rochii elegante la un pret bun? happy Exemple de magazine eventual. Fundita.

3 răspunsuri:
| ladyd_3994 a răspuns:

Arad e cel mai iefitin sunt multe magazine prin oras stiu ca este unu chiar la podgoria daca stii unde ii

| Mara78 a răspuns:

Rochii ieftine si dragute gasesti intodeauna pe net de ex aici http://www.marissa.ro/catalog/rochii-de-seara-378224

| De_Lux_Rochii_Elegante_1984 a răspuns:

Buna,

Noi colaboram cu niste producatori foarte buni care ceeaza rochii de mireasa si de ocazie din America si aducem pe comanda rochii deosebite. Rochiile se pot crea dupa marimea standard din tabelul de masuratori, dar si dupa masurile dumneavoastra.
Se poate realiza si dupa o poza clara.

Va astept pe site-ul nostr www.rochiielegantedelux.ro sau pe www.rochiidelux.blogspot.com. Avem mai multe modele pe pagina noastra de Facebook:https://www.facebook.com/ERochiiDeSearaSiDeMireasa

Avem si cateva modele pe stoc.

Multumesc!