| anonim_4396 a întrebat:

- Care este lucrul pe care ai vrea cel mai mult sa il vezi schimbat la oameni?

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Indiferenta si atitudinea in unele situatii.

| Psihoyounger a răspuns:

Mentalitatea de turmă.

| Dizzydizz a răspuns:

Rautatea.

| andrei a răspuns:

Nu situ cum se cheama dar as vrea ca atunci cand iti zic multumesc sa iti zica din sulfet nu doar asa pentru a nu te supara sau sa arate ca sunt manierati...adica oameni se saluta intre ei cu "buna ziua" "ce mai faci, draga?" dar cand colo se barfesc uni pe alti...

| CokoStar a răspuns:

Caracterul si gandirea.

| Deeiu a răspuns:

Chilotii laughing))

| GabrielaIoana a răspuns:

Sunt 3 lucruri care as vrea sa nu mai eziste.prima ar fi indiferenta, a doua rautatea iar a treia lacomia...