| ellena99 a întrebat:

Care este mai bun pentru a slabi in zona abdomenului? Bicileta medicinala, banda sau chestia de facut abdomene?

2 răspunsuri:
| traie994 a răspuns:

Banda e folositoare in orice caz la abdomen, dar e bine si dupa ce faci de exemplu o saptamana cu banda intr-o zi abdomene caci babnda poate sa-ti faca si abdomenul la prea multe vibratii dureri si de aia intr-o zi sa faci abdomene. Fundita?

| SkittSaysWtf a răspuns:

Buna!
Eu cred ca bune sunt aparatele special facute pentru abdomene dar si banda pentru ca pe banda intr-un fel alergi deci slabesti in intreg corpul.Dar si la bicicleta medicinala doar ca mai putin pentru ca ea este folositoare in zona picioarelor.
Succes!