| 앨리스 a întrebat:

Care este parerea voastra despre fetele care fac primul pas si isi marturisesc sentimentele fata de un baiat?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sunt disperate!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

De ce crezi tu ca poate cineva sa stie tot despre o persoana -care nici nu-i stim varsta - doar dintr-un singur astfel de aspect. Numai daca esti infantil poti emite pareri de care ceri tu.

| WaterDrop a răspuns:

Sunt tari si nu au cedat in fata manipularii sociale.

| UnBroken2016 a răspuns:

Ca nu e prapadita ca restul si nu asteapta totul pe tava.

| puppetmaster a răspuns:

Eu cred ca sunt destul de curajoase. Indiferent de varsta, daca simti ceva special pentru o persoana, e foarte important sa ii spui.Bineinteles,nu ma refer ca imediat ce ai realizat ca il/o placi trebuie sa te duci de-a rostogolul si sa-i spui, dar la un momendat tot trebuie sa o faci, chiar daca sentimentele nu sunt returnate, deoarece asta e singurul mod prin care poti trece peste si sa continui sa-ti traiesti viata fara sa te gandesti tot timpul la "ce s-ar intampla daca?"