| anonim_4396 a întrebat:

1. Pentru baieti - ce parere aveti despre fetele care isi dezvaluie sentimentele in fata voastra, care face primul pas?
2. Cum ii arat unui baiat ca il plac?
3. Cum ii zic?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

1. E inca o pustoaica ce nu are suficienta minte.
2. Accepti ca el sa te curteze.
3. Nu-i zici.

13 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

1. Bravo lor, dar de obicei acele fete sunt mai putin frumoase
2. Il intrebi ce face, ii dai niste like-uri, comentezi la cateva poze.
3. Il intrebi daca vrea sa mergeti undeva, isi da el seama ca-l placi, nu trebuie sa-i spui chiar pe fata

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

happy La 1, cam ai dreptate asa e., ca de obicei fetele frumoase sunt curtate ele, dar nu ne putem da cu presupusu` in privinta ei happy

| anonim_4396 explică (pentru Coarna_Mihai_1990):

rolling on the floor Am mai avut prieteni, deci tind sa cred ca nu arat rau.
Eu sunt genul mai timida si de aia voiam sa stiu daca ar merita sa incerc cumva sa ii spun, dar dupa raspunsurile primite raman la ce credeam. mai bine nu. El ma place, stiu asta de la prietenii lui si sunt de incredere, imi sunt amici si mie. Doar ca...pur si simplu mi-as fi dorit sa imi zica el, nu ei...

| anonim_4396 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Totul se rezuma la facebook? Eu nu asa as vedea lucrurile...

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

happy Pai, si eu zic la fel, sa nu-i zici, prin vorbe happy, fa si tu gesturi care poate sa-l trezeasca happy, oricum era frumos daca era si el mai atent la niste lucruri, dar si asa arata-i stai aproape de el, si chesti happy Asa o sa vada si daca incepe sa-ti raspunda la lucruri happy poate atunci ar fi un moment sa-i spui tu happy

| RAY a răspuns:

1 ca sunt curajoase
2 din primul rand daca comunici cu el, alta varainta nu stiu
3 daca i spui din prima ori va profita de asta ori va rade, asa ceva se face in timp adica nu pana la pensie dar prima oara sa va vorbiti poate e o simpla atractie de cateva zile atat

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

@2- am mai vorbit, vorbim destul de des si ne intelegem bine
3 - nu e de cateva zile... ne cunoastem de 3 ani si de aproape 2 ani am inceput sa simt ceva pentru el

| HueyFreeman a răspuns:

Arata faptul ca au niste principii, si nu-l asteapta pe Fut-Frumos in boxeri albi venind calare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Am o parere buna, dar ar fi si mai buna daca acele fete ar stii sa scrie corect.
2. Nu ii arati, ii zici.
3. Cu grija si curaj.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am scris "fac" dar mi-a fost corectata intrebarea.
PS se scrie "sti" nu stii acolo deci tongue

| NameHarris a răspuns:

1 Daca o fata sar dezvalui sentimentele in fata mea '' nu cred ca este posibil n-am intalnit asa ceva fata'' cred ca i-as da un pupic daca ii frumoasa si poate se legaa cevabig grin 2. Comporandute fumos il ajugu la teme sau la teste daca esti la scoala 3. Cu gura doar nu cu fundullaughing)Sau se poate si cu fundulaughing)

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

1. Hm, e frumos, mai ales daca te place, o sa se simta usurat ca nu trebuie sa mai zica el nimic, si un pupic sarut happy n-ar fi rau cand ii zici, si daca nu e obinuit sa faca o fata primul` pas o sa-l surprinzi, deci din perspectiva mea e ceva frumos, dar daca nu te place happy s-ar putea sa profite deci ai grija happy
2. Si sa-i arati simplu, stai cu el vorbesti cu el des, il mai iei in brate chesti happy, si daca esti intrazneata il si mai pupi pe obraz, si dupa un timp ai putea sa-l saruti pe buze direct happy
3. Simplu direct, dar mai bine merge sa-i arati decat sa-i zici happy