| SufletAcadelicit a întrebat:

Care ştie un site de unde poţi creea/comanda brăţări de plastic? Din alea cum sunt la cancerul la sân. Dau fundiţă. :đ

Răspuns Câştigător
| Classy a răspuns:

Nu imi vin in minte un site anume, insa la Posta din orasul tau trebuie sa se vanda asa ceva.Bafta si sper sa gasesti!

2 răspunsuri:
| Anche a răspuns:

Bratarile cu incurajarea luptei impotriva cancerului la san le gasesti la avon! de fapt este o bratara si un lant albastru cu un medalion cu semnul infinit! am vazut ca ai dat fundita deja dar totusi vreau sa te ajut! sper sa gasesti! du-te la un reprezentant avon! vot?big grin

| Anche a răspuns:

Bratarile cu incurajarea luptei impotriva cancerului la san le gasesti la avon! de fapt este o bratara si un lant albastru cu un medalion cu semnul infinit! am vazut ca ai dat fundita deja dar totusi vreau sa te ajut! sper sa gasesti! du-te la un reprezentant avon! vot?big grin!