| CreatzaBắ a întrebat:

care stiti cat costa 1 fiola/pastila de vitamina ca?(in tm)imi spuneti urgent va rog. daca puteti sa imi sp si la ce farmacie. fara rasp banale
scuze ca pun la categoria asta dar cat sanatate nu imi aparesad.

2 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Eu am dat pe 4 pastile de calciu in jur de 3 lei.Preturile sunt diferite in functie de firma care le produce. Daca te-ai referit la vitamina K (fitomenadiona) se da doar pe baza de reteta.Gasesti la orice farmacie.Asa ar trebui.

| aLyN_4462 a răspuns:

3-5 lei