| Roxana12_9228 a întrebat:

CAT MAI MULTE PARERI Plz!happyE un baiat pe fb pe care il plac... e tare dragut dar nu stiu cum sa fac sa vorbesc cu el ...pana acum i-am dat eu cateva like-uri la niste statusuri apoi mi-a dat si el, si la poze. dar nu am vorbit deloc cu el si imi e rusine sa il bag in seama pe chat. As vrea sa vorbesc cu el apoi sa vad daca ne potrivim, nu stiu ce sa fac.ma ajutati plzz?happy

3 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Zi-i ceva pe chat in legatura cu o poza de-a lui sau un status.
si daca te place o sa continue conversatia.

| kidsXXL a răspuns:

Poti sa incerci dar poate fi periculos.nai auzit cate sau intamplat pe toate retelele de socializare? poate fi vreun de ala...stii tu insa poti incerca sa vorbiti ca oricum dk nu va stiti in realitate...nare cum sa rada de tine. ceau funda?

| Coman_Costin_1998 a răspuns:

In primul rand el trebuie sa afle ca il placi lasa-i un mesaj... te vei obisnuii asa am fost si eu dar ia-ti inima in dinti si spune-i ce simti:,, incercarea moarte n-are ''